Ledelse og ansatte

Fungerende rektor

Anna Lekse anna.lekse@osloskolen.no 

Assisterende rektor

Inger-Lise Fagernes inger-lise.fagernes@osloskolen.no

Sosialpedagogisk rådgiver 

Liv Omdalsmoen Loe liv.loe@osloskolen.no

Kontorleder

Signe Winsents signe.winsents@osloskolen.no

 

Kontaktlærere, faglærere og skoleassistenter:

1.trinn:

Viviann Bjørklund  viviann.bjorklund@osloskolen.no 

Naveed Anwar naweed.anwar@osloskolen.no 

Lena Trøan lena.troan@osloskolen.no

Robina Kauser robina.kauser@osloskolen.no

2. trinn:

Annam Asghar  annam.asghar@osloskolen.no 

Liudmyla Luchynska liudmyla.luchynska@osloskolen.no

Hodo Guleid hodo.guleid@osloskolen.no 

3. trinn:

Bjørg Hagelund bjorg.hagelund@osloskolen.no

Lena Trøan lena.troan@osloskolen.no

Daniel Ergo daniel.ergo@osloskolen.no

4. trinn:

Camilla Gjelsten camilla.gjelsten@osloskolen.no

Sivert Høyum  sivert.hoyum@osloskolen.no

Duc Manh Le duc.le@osloskolen.no

MerLæring1-4:

Vibeke Stolp Rolund vibeke.rolund rosloskolen.no

Kjersti Lorvik Nilsen kjersti.nilsen@osloskolen.no

Vien Hong Le Tran vien.tran@osloskolen.no 

Lena Trøan lena.troan@osloskolen.no

5. trinn:

Gry Kristoffersen gry.kristoffersen@osloskolen.no

Eva Wilmar eva.wilmar@osloskolen.no

Duc Manh Le duc.le@osloskolen.no

6. trinn

Cassopia Khan cassopia.khan@osloskolen.no

Mogadas Ahmadzai mogadas.ahmadzai@osloskolen.no 

Liudmyla Luchynska liudmyla.luchynska@osloskolen.no

7. trinn

Gry Hammergren Andresen gry.andresen@osloskolen.no

Michaela Ystenes michaela.ystenes@osloskolen.no 

Elena Olofsson elena.olofsson@osloskolen.no

Rebecca Midthus rebecca.midthus@osloskolen.no

Ingar Johannesen ingar.johannesen@osloskolen.no

 

Skoleassistent: Robina Kauser robina.kauser@osloskolen.no

 

Faglærer og ressurslærer: 

Skoleassistent og faglærer: Daniel Ergo daniel.ergo@osloskolen.no

Vikarlærer og faglærer: Michaela Ystenes michaela.ystenes@osloskolen.no

 

Miljøarbeidere:

Anette Elstad anette.elstad@osloskolen.no 

Alvin Krasniqi alvin.krasniqi@osloskolen.no

Line Steen line.steen@osloskolen.no

 

Lærlinger i barne- og ungdomsarbeiderfaget:

Osama Bachir Housni

Aleksander Strand Kindingstad

 

Øvrige ansatte:

Vaktmester: Kumarananthan Arjaratnam
Renholder: Nanthagopal Selliah
Renholder: Thevasakayam Roman