Ledelse og ansatte

Rektor

Arild Johnsen arild.johnsen@ude.oslo.kommune.no

Assisterende rektor

Inger-Lise Fagernes Inger.Lise.Fagernes@ude.oslo.kommune.no

Sosialpedagogisk rådgiver 

Liv Omdalsmoen Loe liv.omdalsmoen.loe@ude.oslo.kommune.no

Kontorleder

Signe Winsents signe.winsents@ude.oslo.kommune.no

 

Kontaktlærere, faglærere og skoleassistenter:

1. trinn

Bjørg Hagelund bjorg0606@osloskolen.no

2. trinn

Naveed Anwar naveed0203@osloskolen.no
Vibeke Stolp Rolund viroa024@osloskolen.no

3. trinn

Gry Kristoffersen gry2402@osloskolen.no
Josefine Coward jocoa004@osloskolen.no

Miljøterapeut: Rebekka Heimdal Jonsgård (begynner 1. september)

4. trinn

Cassopia Khan cakha002@osloskolen.no

Lena Trøan letra012@osloskolen.no

Faglærer: Duc Manh Le dulea004@osloskolen.no

MerLæring1-4:

Nedzad Konjhodzic nekoa001@osloskolen.no  

Ragnhild Tronstad ratra002@osloskolen.no

Kjersti Lorvik Nilsen kjerst2802@osloskolen.no

5. trinn

Gry Hammergren Andresen gry0708@osloskolen.no

Elena Olofsson elena.olofsson@osloskolen.no

Faglærer: Ingar Johannesen ingar.johannesen@osloskolen.no

Faglærer: Geirid Engblad Sveen geirid1811@osloskolen.no

Faglærer: Duc Manh Le dulea004@osloskolen.no

6. trinn

Eva Wilmar eva0309@osloskolen.no

Mogadas Ahmadzai mogadas.ahmadzai@osloskolen.no 

Liudmyla Luchynska lilua019@osloskolen.no

Faglærer: Duc Manh Le dulea004@osloskolen.no

Skoleassistent: Robina Kauser rokaa012@osloskolen.no

7. trinn

Camilla Gjelsten cagja004@osloskolen.no

Viviann Bjørklund vibja012@osloskolen.no

Carl Gustav Lind carl0604@osloskolen.no  

Faglærer og ressurslærer: Rebecca Midthus rebecc1801@osloskolen.no

Skoleassistent og faglærer: Daniel Ergo daera004@osloskolen.no

Vikarlærer og faglærer: Michaela Ystenes michay1707@osloskolen.no

 

Lærlinger i barne- og ungdomsarbeiderfaget:

Shqiponje Qallapeku og Tobias Grinde Rinding

 

Øvrige ansatte:

Vaktmester: Kumarananthan Arjaratnam
Renholder: Nanthagopal Selliah
Renholder: Thevasakayam Roman